Картинка цитаты

Лука 24:49 сказано: “Ось, Я посилаю обіцянку Батька на вас; але чекайте в Єрусалимі, доки вас не буде наділено силою з висоти.” Доки? Одну годину, дві години, десять днів, чотири місяці, шість місяців, нема ніякої різниці. Доти! Як довго це триватиме? Доки не станеться. Коли ти прохаєш Бога про щось — залишайся просто там до тих пір, поки. Амінь! Залишайся до тих пір, поки. Поки що? Поки це не станеться. Претендуй на це! Вір в це! Тримайся за це! Починай діяти! Свідкуй про це! Свідкуй! Не бійся. Ввійди в дію!

Що вони робили у верхній кімнаті? Хвалили та благословляли Бога. За що? За обіцянку; вони знали, що вона повинна була статися. Ось вам; ввійди в дію. Починай хвалити Бога, доки ця Обіцянка не справдиться повністю. У вас є обіцянка.

Якщо ти віриш, що Бог уздоровлює — продовжуй діяти. Якщо ти віриш, що Він збирається викликати тебе просто зараз, і ти тримаєшся за Нього — продовжуй діяти. Амінь! Продовжуй діяти! В тебе є два крила, тож застосовуй їх. Продовжуй діяти! Розмахуй ними вгору та вниз. “Господи, я вірю; Господи, я вірю.” Ти не можеш просто волати: “Свят, свят, свят”; тобі потрібно говорити: “Господи, я вірю!” Залишайся в дії! Амінь!

Вони продовжували діяти, доки з Неба не зійшов звук подібний швидкому вітру. Ось тоді вже справді відбулася дія. Ось тоді вони ввійшли в дію.

Вілліам Марріон Брангам, Проповідь "Людський вплив"
https://www.branham.com.ua/sermons/62-1013

Up