Пророцтво — це провіщення майбутніх подій через людського посланця (пророка), за допомогою Божественного натхнення.

Метою біблійних пророцтв було більше, ніж передбачення будь-якої події, вона полягає в тому, щоб оголосити Божественне рішення, керівництво, суд або милосердя. Вчення біблійних пророків, так само як і їхні пророцтва, вважаються священними. Пророк не може оголошувати брехню та істину одночасно, бо якщо Бог надихає його пророцтва, то Він надихає і його вчення. До відомих пророків Біблії належать: Мойсей, Ілля, Ісая, Павло та багато інших.


У 1933 році Вільяму Марріону Бранхаму було показано сім видінь,
що стосуються світових подій.

"Господь Ісус проговорив до мене і сказав, що наблизилося пришестя Господа, але перед пришестям Його мають відбутися сім важливих подій. Я їх усі записав, і того ранку я оголосив одкровення Господнє."

Книга "Виклад Семи Періодів Церкви", Лаодикійський період


Нижче представлено короткий виклад семи видінь, показаних Вильяму Бранхаму, з посиланнями на їхній докладний опис і аналіз здійснення пророцтв:

  1. Беніто Муссоліні вторгається в Ефіопію і захоплює її...
  2. Молодий німець австрійського походження, Адольф Гітлер, втягує світ у війну...
  3. Три політичні ідеології: фашизм, нацизм і комунізм...
  4. Науково-технічний прогрес, що охопив увесь світ. Машини у формі яйця...
  5. Падіння моральних і етичних цінностей у жінок...
  6. Красива, але жорстока жінка повстане у США з великою владою...
  7. Уся Америка в кратерах і руїнах...

"Люди назвали мене пророком. Я себе не називаю ніяким пророком, тому що я не наважився б це сказати, але в мене є... Слухайте, я можу сказати, що Господь давав мені передбачати, говорити те, що сталося, що станеться, що відбувається, і жодного разу не було помилки, десятки тисяч разів. Він говорив, що станеться, і все сталося. Ми всі це знаємо. Якщо серед присутніх цього ранку тут чи деінде є людина, яка може назвати хоч один випадок, коли це не сталося, нехай сміливо підніметься і скаже це. Але всі, хто знає, що з тисяч випадків щоразу це було абсолютно вірним, скажіть "амінь". [Зібрання каже: "Амінь!" – Ред.] Бачите? І так це було таким же чином по всьому світу".

Проповідь "Шлюб і розлучення"


Інші пророцтва, висловлені через Вільяма Марріона Бранхама


Пророцтва, висловлені на зібраннях Вільяма Марріона Бранхама через різних людей

(іншими мовами)

ЧИТАТИ ПРОРОЦТВА

Up