Картинка цитаты

Так ось, нещодавно один спитав іншого, він сказав: "Хіба ти не віриш, що якщо людина раніше була дитиною Божою, народженою від Духа Божого, обмитою в Крові і повністю викупленою Богом через оновлення серця, лазнею водною, Кров'ю, через Слово, і став чадом Божим, хіба ти не вважаєш, що така людина може згрішити і піти від Бога так, що виявиться загиблим?"

І служитель, який розмовляв, будучи дуже добрим знавцем Біблії, сказав: "Я відповім на твоє запитання, якщо ти відповиш на моє. Чи вважаєш ти, що людина може бути такою хорошою, що вона не бреше, не краде і не робить нічого поганого", але вона може бути такою хорошою, що Бог прийме її на Небеса без Крові Христа?" Ні, звичайно ні.
Ви не змогли б потрапити на Небеса без Крові Господа Ісуса, якими б ви не були хорошими. Це лише саморобна праведність. А ми не потрапимо на Небеса на підставі саморобної праведності, хоч би якими ви були добрими — вам абсолютно неможливо потрапити на Небеса за рахунок своїх добрих якостей.

Лише милість Божа викупила вас на Голгофі, і ви — подарунок любові від Бога, Христу. А якщо Бог подарував подарунок Христові, то Христос збереже Свій подарунок: "Всі, хто приходить до Мене, всі, кого Батько дав Мені, прийдуть до Мене, і жоден із них не загине. Я воскрешу їх в останній день".


Вілльям Бранхам, проповідь «Імітація Християнства»

Up