Картинка цитаты

Учора я виступав у маленькій скинії "Радісні Звістки", де проходило наше служіння, тому що вчора тут зал був зайнятий. Я говорив про те, як у Фінляндії Господь воскресив із мертвих маленького хлопчика, який був показаний у видіннях за два роки до того, як це сталося. Отже, що ж це було, хто це зробив? Не ваш брат, але Дух Божий. Той самий Дух був на Іллі, на мужах, які відійшли, той самий Дух рухається сьогодні у світі. Він бачить, пророкує, ви це помічаєте. Я молю, щоб сьогодні на зібранні Він здійснив ті ж самі речі.
Він був на нашому Учителі, Ісусі Христі. Коли до Нього прийшов чоловік і збирався засумніватися, Ісус сказав, коли побачив Нафанаїла, що прийшов, Він сказав: "О, ось ізраїльтянин, у якому немає лукавства", – іншими словами – християнин, віруючий.
Він запитав: "Коли ти впізнав мене?"
Він сказав: "Перш ніж Пилип покликав тебе, коли ти був під деревом, Я бачив тебе".
Так от, Пилип не намагався віднести це до читання думок або... чи розумової телепатії, він просто сказав: "Ти Син Божий, Цар Ізраїлю". Сьогодні його ім'я безсмертне серед людей завдяки його рішенню. Ваше ім'я стане безсмертним, коли ви приймете своє рішення на користь Ісуса Христа як Сина Божого, Царя Ізраїлю.

Вільям Бранхам, проповідь «Наша надія в Бозі»

Up